W naszej ofercie posiadamy szlabany parkingowe z serii 617. Dzięki solidnemu wykonaniu i wykorzystanych do ich produkcji materiałów wysokiej jakości produkty te doskonale sprawdzają się nawet przy bardzo intensywnej eksploatacji. Można je zamontować zarówno na niewielkich, jak i większych parkingach – świetnie sprawdzą się przy galeriach handlowych, lotniskach, fabrykach, jak i na osiedlach mieszkaniowych.

Nieskomplikowana budowa oraz wbudowany uchwyt mocowania 7-metrowego ramienia oferowanych przez nas szlabanów parkingowych zapewnia ich bezproblemowy montaż. Dodatkowo doskonałe dopasowanie metalowych przekładni zębatych, znajdujących się we wnętrzu konstrukcji, sprawia, że szlabany 617 pozostają absolutnie niezawodne w każdych warunkach pogodowych.

Oferowane przez nas produkty wyposażone zostały w zabezpieczenie przeciwzgnieceniowe – działa ono dzięki obecnemu na płytce centrali sterującej specjalnemu modułowi. Urządzenie to stale kontroluje siłę ciągu, czym uniemożliwia przypadkowe zgniecenie pojazdu. Ponadto centrala A453 daje możliwość regulacji poszczególnych parametrów i przyłączenia dodatkowych akcesoriów firmy FAAC. W awaryjnych sytuacjach do Państwa dyspozycji pozostaje mechanizm odblokowujący, który umożliwia ręczną obsługę oferowanego przez nasz szlabanu parkingowego.

W naszej ofercie posiadamy napędy o różnych parametrach – w celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy do telefonicznego, elektronicznego lub osobistego kontaktu. Pracownicy w naszym wrocławskim biurze z chęcią udzielą Państwu wszelkich niezbędnych wskazówek i pomogą dobrać odpowiedni napęd do Państwa bramy.