Napędy do bram garażowych do użytku przydomowego i półprzemysłowego z jednoczęściową szyną jezdną.

Napęd elektromechaniczny do bram garażowych FAAC D600 to napęd z silnikiem 24V, z jednoczęściową szyną jezdną z łańcuchem napędowym lub paskiem kewlarowym, która zapewnia cichą i płynną obsługę bram garażowych. Nie wymaga żadnych adaptacji dostosowujących bramę do montażu napędu i bez problemu może być instalowany w już zamontowanych bramach obsługiwanych dotychczas ręcznie.

Napęd do bram garażowych jest łatwy w montażu. Montuje się go do sufitu garażu. Bardzo proste programowanie umożliwia ustawienie pozycji krańcowych bramy (otwarcia/zamknięcia) i zwolnienia przed domknięciem.
Aby uniknąć uszkodzeń mechanicznych bramy, w napędzie została zastosowana elektroniczna kontrola prędkości. Po uruchomieniu procesu otwierania brama rusza delikatnie i wolno aby po chwili osiągnąć normalną szybkość otwierania i przed domknięciem napęd zwalnia aby zapewnić ciche i delikatne domknięcie bramy.

Oferujemy również napędy od innych producentów i/lub o innych parametrach pracy. Po szczegółową ofertę zachęcamy do skontaktowania się z nami telefonicznie, e-mailowo lub osobiście w biurze. Z chęcią pomożemy przy doborze odpowiedniego modelu napędu, który będzie najlepiej współpracował z Państwa bramą.