Nasza oferta to odpowiedź na oczekiwania i potrzeby wielu klientów – zarówno indywidualnych jak i biznesowych. Wykonujemy schody i balustrady, które są jednym z istotnych elementów przy wykończeniu budynków prywatnych, obiektów użyteczności publicznej oraz placówek oświatowych. Nasze realizacje tworzone są na podstawie gotowych wzorów lub na indywidualne zamówienie, gdzie klient może doprecyzować wszystkie szczegóły. Jest to doskonałe rozwiązanie, ponieważ wiele oryginalnych konstrukcji powstaje według własnego projektu klienta.

Jako producent dysponujemy szeroką gamą rozwiązań, które możemy zaproponować naszym odbiorcom. Oferta obejmuje balustrady panelowe, balkonowe oraz poręcze. Wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone i solidne materiały – stal nierdzewną, aluminium oraz wysokogatunkowe drewno. Dla estetyki i zabezpieczenia produktów przed korozją korzystamy z ekologicznej metody malowania proszkowego. Dzięki zastosowaniu niezawodnych komponentów powstają trwałe, ale także nieszablonowe produkty.

W zakładce realizacje przedstawione zostały niektóre zlecenia – zachęcamy do zapoznania się ze specyfiką naszej pracy oraz stosowanymi wzorami poręczy i schodów.