Proponujemy napędy do użytku przydomowego dla skrzydła o długości do 3 m (4 m z zamkiem elektromagnetycznym) firmy FAAC.

Napęd elektromechaniczny do bram skrzydłowych FAAC 414 to najbardziej praktyczne i ekonomiczne rozwiązanie przy automatyzowaniu bramy o długości skrzydła do 4 m. Napęd wyposażony w siłowniki tubowe – samoblokujące – nie wymaga stosowania dodatkowych zamków.

Ze względu na swoją tubową konstrukcję i sposób mocowania siłowników do bramy (od czoła) napęd FAAC 414 jest szybki i łatwy w montażu, bez konieczności wyko- nywania kosztownych przeróbek adaptujących. Dobry punkt podparcia bramy gwarantuje pewne blokowanie po zamknięciu, nawet w przypadku szerokich bram.

Zabezpieczenie przeciwzgnieceniowe zapewnia moduł elektroniczny instalowany na płytce centrali sterującej, który bezpośrednio kontroluje siłę ciągu napędu. W przypadku awarii mechanizm odblokowujący umożliwia odblokowanie skrzydeł bramy i obsługę ręczną. Urządzenie pracuje niezawodnie w każdych warunkach atmosferycznych,w zakresie temperatur zewnętrznych od -20°C do +55°C.

Oferujemy również napędy od innych producentów i/lub o innych parametrach pracy. Po szczegółową ofertę zachęcamy do skontaktowania się z nami telefonicznie, e-mailowo lub osobiście w biurze. Z chęcią pomożemy przy doborze odpowiedniego modelu napędu, który będzie najlepiej współpracował z Państwa bramą.